اخبار سایت

 

فرهیخته گرامی

با سلام و احترام

بدینوسیله از شما دعوت می گردد تا در مراسم افتتاحیه و اختتامیه کنفرانس ...

1401/02/25 بیشتر بدانید ...


با توجه به شیوع نوع امیکرون بیماری کرونا و اعلام وضعیت قرمز در شهر مشهد و همچنین بخشنامه ممنوعیت تجمع به لحاظ رعایت نکات بهداشتی، کنفرانس طبق تصمیم شورای سیاستگزاری به تاریخ زیر تمدید گردید. 

1400/11/27 بیشتر بدانید ...


  برگزاری اولین پیش نشست علمی کنفرانس:
با تصویب تقویم پیش نشستهای علمی کنفرانس بین المللی تبلیغ جهانی دین اولین پیش نشست علمی با همکاری ومشارکت پژوهشکده چشم انداز وآینده پژوهی مجمع تشخیص مصلحت با عنوان رهیافت آینده نگرانه به تبلیغ جهانی دین با سخنرانی سه تن از اساتید دحوزه تبلیغ بین الملل به صورت مجازی برگزار گردید. 

1400/11/03 بیشتر بدانید ...


کلیه مقالات پذیرفته شده ی کنفرانس، ضمن ثبت در کنسرسیوم محتوای ملی و ایجاد مالکیت فکری مقاله به نام نویسندگان؛ در پایگاه علمی Civilica نمایه خواهند شد

1398/10/30 بیشتر بدانید ...


جامعة المصطفی العالمية نهادی علمی و بين المللی با هويت حوزه ای است که به گسترش علوم اسلامی، انسانی و اجتماعی، با رويكرد آموزشی، پژوهشی و تربيتی در سراسر جهان اهتمام دارد.

1398/10/30 بیشتر بدانید ...


نتایج داوری هر مقاله ، حداکثر ۱۰ روز پس از ثبت در سایت ، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.

1398/10/30 بیشتر بدانید ...


انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت...

1398/10/30 بیشتر بدانید ...


نکات بسیار مهم قبل از ثبت نام :

از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در زیر را با دقت مطالعه نمایند.

1398/10/30 بیشتر بدانید ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال کنفرانس راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1398/10/30 بیشتر بدانید ...